Ing. Ivan Vallo, CEO

Ing. Ivan Vallo, CEO

Zváranie, ako technológia spájania dvoch roztaviteľných materiálov, prešlo v posledných rokoch výraznými zmenami. Integrovanie výkonných riadiacich systémov a softvéru do zváracích zdrojov umožnilo dosiahnutie výrazne vyššej kvality, efektivity a produktivity práce.

Firma VAW WELDING, s. r. o. stavia na tradícii predaja profesionálnej zváracej techniky a úspešne sa profiluje ako popredný dodávateľ zariadení pre oblúkové zváranie, bodové odporové zváranie, plazmové rezanie, priváranie svorníkov, filtračných a odsávacích zariadení, ako aj zariadení pre mechanizáciu zváracích a rezacích procesov.

Zúročujeme dlhoročné skúsenosti v dodávaní prvotriednych produktov a služieb našim zákazníkom. Nedodávame len produkty, ale ponúkame komplexné riešenie od výberu najvhodnejšej technológie, cez inštaláciu, zaškolenie, až po podporu a servis. So silným zázemím, skúsenosťami, odbornosťou a podporou našich zahraničných partnerov, sme sa stali jednou z najuznávanejších firiem v segmente dodávateľov profesionálnej techniky pre zváranie a odsávanie. Kvalifikované personálne obsadenie a technické zabezpečenie nám umožňuje zaistiť dodávku zariadení spolu s komplexným technologickým riešením, šitým na mieru zákazníkovi.

0+
ZASTÚPENÝCH VÝROBCOV
0+
SKLADOVÝCH POLOŽIEK
0+
DODANÝCH ZARIADENÍ
0+
SERVISNÝCH ZÁSAHOV
0 ROKOV
NA STRANE ZVÁRAČOV

AKO TO U  NÁS FUNGUJE?

PARTNERI