window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-1004500239');
KONTAKT: +421 901 923 361|welding@vaw.sk
Loading...
Viroline – UV sterilizátory vzduchu s filtráciou2021-03-30T13:27:10+02:00

UZAVRETÉ GERMICÍDNE ŽIARIČE S FILTRÁCIOU

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA PRED VÍRUSMI, BAKTÉRIAMI A PLESŇAMI

Uzavreté germicídne žiariče VIROLINE sú určené na sterilizáciu a filtráciu vzduchu v uzatvorených priestoroch.  Likvidácia vírusov, baktérií a plesní sa vykonáva pomocou ultrafialového žiarenia bez tvorby škodlivého ozónu. Uzatvorený germicídny žiarič dovoľuje bezpečnú sterilizáciu vzduchu UV-C žiarením aj za prítomnosti osôb v miestnosti. Germicídne žiariče VIROLINE predstavujú unikátne riešenie nielen vďaka bezkonkurenčnému kapacitnému výkonu, ale aj integráciou certifikovaných HEPA filtrov, ktoré zachytia všetky patogény obsiahnuté aerosóloch. Zdvojená ochranná technológia našich profesionálnych germicídnych žiaričov eliminuje šírenie patogénov v aerosóloch, zvyšuje vašu bezpečnosť a čistotu prostredia.

Sterilizátory vzduchu s filtráciou
VIROLINE SMART WiFi COMPAC MAXI TOWER
Objem prefiltrovaného vzduchu 700 m3/h 750 m3/h 1500 m3/h 3000 m3/h
Vhodné pre veľkosť / objem miestnosti* 47 m2 / 140 m3 50 m2 / 150 m3 100 m2 / 300 m3 200 m2 / 600 m3
Zdroj UV-C 1 x 18 W 2 x 18 W 4 x 18 W
Filtračná technológia 2 x mikrofilter G4 predfilter G4 + HEPA filter H14 + uhlíkový filter predfilter G4 + HEPA filter H14 predfilter G4 + HEPA filter H14
Hlučnosť 35 dB 45 dB 50 dB 65 dB
Napájacie napätie 230 V / 50 Hz 230 V / 50 Hz 230 V / 50 Hz 230 V / 50 Hz

* Počítané pre výšku miestnosti 3 m a prefiltrovanie vzduchu 5 krát za hodinu. 

PRÍKLADY POUŽITIA

Uzavreté germicídne žiariče môžu pracovať za prítomnosti osôb v miestnosti a výrazne znižujú riziko prenosu infekčných chorôb aerosólmi. Chráňte so sterilizačno-filtračnými jednotkami VIROLINE svoju kanceláriu, výrobu, ordináciu, čakáreň, triedu, šatňu, kuchynku, hotel, predajňu či ľubovoľnú prevádzku.

Doprajte bezpečie sebe aj ostatným!

Zariadenia VIROLINE je možné využiť v akýchkoľvek vnútorných priestoroch, kde je potrebné dosiahnuť čo najčistejšie ovzdušie bez prítomnosti mikroorganizmov, prachových častíc či alergénov.

 • v ambulanicách, čakárňach, lekárňach, laboratóriách…

 • v priemyselných halách, dielňach, skladoch…

 • v kanceláriách, administratívnych priestoroch …

 • v obchodných prevádzkach a nákupných centrách …

 • v klientských centrách, úradoch …

 • v jedálňach, reštauráciách, kluboch, hoteloch …

 • v školských a predškolských zariadeniach …

 • v zariadeniach sociálnych služieb…

 • v kinách, divadlách, kultúrnych domoch, kostoloch …

 • na športoviskách, vo fitnes centrách, v šatniach …

Každých 10 minút vydezinfikujeme a vyčistíme všetok vzduch v miestnosti!

NAJVÄČŠIA FILTRAČNÁ KAPACITA NA TRHU

Zariadenia VIROLINE sú vybavené výkonnými ventilátormi od prémiového nemeckého výrobcu. V porovnaní s inými uzatvorenými germicídnymi žiaričmi vynikajú veľkou filtračnou kapacitou a sú schopné vyčistiť výrazne väčší objem vzduchu pri zachovaní tichého chodu zariadenia.

Pre zaistenie maximálnej ochrany osôb, čistoty vzduchu a účinnosti zariadenia sa odporúča, aby bol vzduch v miestnosti prefiltrovaný 6 krát za hodinu.

PRACUJÚ BEZPEČNE – NEPRODUKUJÚ JEDOVATÝ OZÓN

Okolitý vzduch sa do uzatvoreného germicídneho žiariča VIROLINE nasáva pomocou ventilátora. V prvom kroku dochádza k zachyteniu hrubých častíc pomocou predfiltra. Ten je vyrobený z filtračnej tkaniny triedy G4 a zachytí 90 – 95% častíc s veľkosťou väčšou ako 3 mikrometre. Vo vnútri zariadenia je vzduch dezinfikovaný UV-C žiarením, ktoré zahubí všetky v ňom obsiahnuté mikroorganizmy. Hlavnú bariéru a stupeň ochrany tvorí HEPA filter triedy H14. HEPA filter zachytí 99,995% nasatých mikroorganizmov. Povrch HEPA filtra sa sterilizuje UV-C žiarením zabíjajúcim všetky v ňom zachytené aktívne vírusy, baktérie a spóry. Čistý a vysterilizovaný vzduch je privádzaný späť do miestnosti. 

Dokážeme znížiť riziko infekcie koronavírusom COVID-19 !

Naše riešenia vysoko efektívne znižujú riziko infekcie koronavírusom. Sterilizátory vzduchu VIROLINE boli overené a úspešne testované v Martinskej fakultnej nemocnici a sú pripravené na nasadenie v Martinskom centre pre biomedicínu – BioMed.

Ďalšie informácie

 • Spracúvanie osobných údajov

 • text

  Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

Aktuality

Čo je germicídny žiarič, ako funguje a na čo sa využíva?

Germicídne žiariče sú zariadenia, ktoré sú dlhodobom využívané na efektívnu a ekologickú dezinfekciu vzduchu a povrchov. Význam ich používania výrazne vzrástol najmä v súvislosti pandémiou spôsobenou infekčným ochorením COVID-19. Ako fungujú germicídne žiariče a aké druhy germicídnych žiaričov poznáme? Ktorý je pre vás najvýhodnejší?

8 marca, 2021|Categories: Aktuality, Odsávanie a filtrácia vzduchu|Tags: |0 Comments

Germicídne žiariče v Univerzitnej nemocnici Martin

Stále sa zhoršujúca pandemická situácia spôsobená koronvírusom COVID-19 a kritický stav v našom zdravotníctve nám nie sú ľahostajné. Rozhodli sme sa preto pomôcť tam, kde to najviac potrebujú! Univerzitnej nemocnici Martin sme darovali uzatvorené germicídne žiariče VIROLINE, ktoré aktívne zachytávajú a ničia vírusy a baktérie nachádzajúce sa v aerosóloch.

25 februára, 2021|Categories: Aktuality, Odsávanie a filtrácia vzduchu|Tags: |0 Comments

Účinná dezinfekcia vzduchu v interiéri

Pobyt v uzatvorených a horšie vetraných priestoroch s väčšou koncentráciou osôb predstavuje ideálne prostredie na šírenie bakteriálnych a vírusových infekcií. Toto riziko je možné výrazne znížiť účinnou dezinfekciou a filtráciou vzduchu v interiéri s novou sériou uzatvorených germicídnych žiaričov VIROLINE od spoločnosti TEKA.

20 novembra, 2020|Categories: Odsávanie a filtrácia vzduchu|Tags: |0 Comments

Title

Go to Top