PRÍSLUŠENSTVO PRE ZVÁRANIE RÚR A POTRUBÍ

Potrubárske práce sú dôležitou súčasťou každej stavby. Zváranie potrubia vyžaduje špeciálne zručnosti, nástroje a bezpečnostné opatrenia. Zvárači potrubári musia dodržiavať príslušné normy a predpisy pre zváranie potrubia, ako aj zabezpečiť kvalitu a trvanlivosť zvarov. Jedná sa o náročnú a odbornú prácu, ktorú však je možné optimalizovať pomocou správnych pracovných metód, postupov a nástrojov. 

IDEÁLNE NÁSTROJE PRE POTRUBÁROV

Praktické riešenia pre montáž, stehovanie, zváranie a brúsenie rúr

Produkty AMA boli vyvinuté zváračmi potrubármi. Predstavujú praktické riešenia pre manipuláciu, prípravu zvárania a zváranie potrubí. Možno ich nastaviť a prispôsobiť tak, aby ste vždy pracovali v ideálnej a ergonomickej pozícii. Vďaka jednoduchému a prepracovanému konceptu nielen zvýšite produktivitu práce, ale aj minimalizujte chyby pri montáži a zváraní potrubí.

Sterilizátory vzduchu s filtráciou

Vyššia efektivita, lepšia ergonómia a vyššia kvalita zvárania rúr

Znížte náklady na zváranie rúr optimalizáciou pracovných metód a používaním správnych nástrojov a pomôcok! Ideálne nástroje zaručia presnosť a minimalizáciu chýb pri montáži a zváraní. Nastavenie a prispôsobenie našich produktov umožňuje prácu vždy v ergonomickej polohe, vďaka čomu sa dosahuje vyššia kvalita a produktivita. Opýtajte sa profesionálov – tí si vyberajú produkty AMA, aby dosiahli najlepší možný výsledok!

Praxou overené riešenia pre montáž a zváranie potrubí

Všetky naše produkty sú odskúšané a mnohokrát overené v reálnych podmienkach. Sú ľahko prenosné a nastaviteľné. Či už pracujete v dielni alebo ste von na montáži oceníte ich všestrannosť a modulárnosť. Zváranie potrubí nebolo nikde jednoduchšie. 

  • POLOHOVANIE

  • REZANIE

  • CENTROVANIE

  • STEHOVANIE

  • ZVÁRANIE

  • BRÚSENIE

ABY SME BOLI PRECÍZNI!

Pre dosiahnutie vysokej kvality pri zváraní rúr je dôležitá dokonalá príprava a precíznosť. Tú možno zaručiť iba použitím správnych nástrojov a náradia. Investovali sme svoje dlhoročné skúsenosti z potrubárskej praxe do vývoja produktov, ktoré nielen uľahčia prácu ale aj výrazne prispejú k zvýšeniu kvality a bezpečnosti pri zváraní rúr a potrubí. 

Hľadáte radu alebo máte otázku? Napíšte nám!

  • Spracúvanie osobných údajov

  • text

    Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.