PROFIL SPOLOČNOSTI

VAW WELDING, s.r.o. - POPREDNÝ DODÁVATEĽ ZARIADENÍ PRE ZVÁRANIE A DELENIE

 

Firma VAW WELDING, s.r.o. stavia na tradícii predaja profesionálnej zváracej techniky. Zúročujeme viac ako 20-ročné skúsenosti v dodávaní prvotriednych produktov a služieb našim zákazníkom. So silným zázemím, skúsenosťami a odbornosťou sme sa stali jednou z najuznávanejších firiem v segmente oblúkového zvárania a delenia plazmovým oblúkom na Slovensku. Kvalifikované personálne obsadenie a technické zabezpečenie umožňuje riešiť dodávku zariadení spolu s technologickým riešením kdekoľvek u zákazníka.

Viac ako 20 rokov Váš spoľahlivý dodávateľ profesionálnej zváracej techniky

riesenia


Ponúkneme najvýhodnejšie riešenie


Na základe požiadaviek zákazníka, reálnych podmienok a charakteru výroby navrhneme najvýhodnejšie riešenie. Nezáväzne predvedieme ponúkané zariadenia priamo vo výrobných priestoroch zákazníka a odskúšame ich na danej aplikácii.

riesenia


Dodáme TOP technológiu


Široké portfólio profesionálnych produktov a dlhoročné vzťahy s výrobcami nám umožňujú pružne reagovať na potreby a požiadavky zákazníka. Súčasťou dodávky je aj zaškolenie obsluhy a údržby zariadenia.

servis


Garantujeme kvalitný servis


Rýchly, kvalitný a dostupný servis je náš záväzok všetkým zákazníkom. Je predpokladom k dlhodobej a úspešnej spolupráci. Kvalifikovaný tím technikov vykonáva služby v dokonale vybavenom servisnom stredisku alebo priamo u zákazníka.

 


Ponúkame kompletné portfólio produktov pre zváranie a rezanie


Zaisťujeme kompletný servis, periodické prehliadky a revízie zváracej techniky


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.