SYSTÉMY PRE PRÍPRAVU ZVARU A OCHRANU KOREŇA

logo

 

Vysoko kvalitné prípravky pre prípravu a ochranu zvaru

 

Nemecký výrobca E. Jankus GmbH, ponúka rozsiahly sortiment prípravkov a systémov pre prípravu a ochranu zvaru. Tradícia firmy siaha až do roku 1980 a produktové portfólio zahŕňa rôzny sortiment centrovačov, strediacich reťazí, upchávok, tesniacich kruhov, uholníkov ale aj meradiel pre meranie a kontrolu zvarov.  


Spoločnosť VAW WELDING, s.r.o. je výhradným zastúpením spoločnosti E. Jankus GmbH na Slovensku. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku zo širokého sortimentu podľa vašej špecifikácie.

 

 

centrovace

CENTROVAČE RÚR

Centrovače slúžia na rýchle ustavenie a upnutie potrubia a rúr pri zváraní. Uľahčujú a zefektívňujú prácu. Vďaka možnosti presného nastavenia zvarových plôch zvyšujú aj kvalitu výsledného zvaru. Uťahovanie pomocou krídlových matíc zjednodušuje a urýchľuje prácu s centrovačmi. K dispozícii je viacero centrovacích prvkov pre rôzne aplikácie.

     
strediace retaze

STREDIACE REŤAZE

 

Reťaze zaisťujú presné vycentrovanie rúr, potrubí alebo nádrží pri ich zváraní. Uľahčujú a zefektívňujú prácu. Vďaka možnosti presného nastavenia zvarových plôch zvyšujú aj kvalitu výsledného zvaru. K dispozícii je niekoľko typov centrovacích reťazí.

 

 

 

     
zpf-9h

TESNIACE KRUHY

 

Tesniace kruhy slúžia na zaistenie ochrany koreňa zvaru pri zváraní potrubí. Tieto kompaktné systémy pre TIG zváranie dokonale utesnia zvárané rúry a zabránia prístupu kyslíku. Manžety tesniacich kruhov sú vyrobené s teplovzdorného priľnavého materiálu.

 

 

   
upchavky

JEDNOSTRANNÉ UPCHÁVKY

Jednostranné upchávky sú k dispozícii pre rôzne priemery rúr a v rôznych dĺžkach. Ochranný plyn je vedený cez hadicu a prúdi ku koreňu zvaru. Po zváraní sa jednostranná upchávka jednoducho vytiahne s hadicou prívodu ochranného plynu.

 

 

 

   
uholnik

UHOLNÍK PRE OCHRANU KOREŇA ZVARU

Uholník určený pre ochranu koreňa kútových zvarov sa prichytáva na zvarenec pomocou vákuových prísaviek. Uholník je odolný voči teplotám do 300°C.

 

 

 

 

   
Brúska na volfrámové elektródy

BRÚSKA NA TIG (VOLFRÁMOVÉ) ELEKTRÓDY

Brúska na brúsenie volfrámových elektród zaisťuje vždy optimálne nabrúsenie pre excelentné zapaľovanie zváracieho oblúka pri TIG zváraní. Jednoduché použitie a opakovateľná presnosť obrúsenia.

 

 

 

   
Meradlá pre zváračov

MERADLÁ A MIERKY PRE ZVÁRAČOV

Ponúkame široký výber zváračský meradiel a mierok. Samostane alebo v kufríkovej sade.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.