Zariadenia pre mechanizáciu zvárania a rezania

logo

 

Zariadenia pre pružnú mechanizáciu zváracích a rezacích procesov

 

Spoločnosť BUG-O Systems Inc. je zameraná na výrobu zariadení, ktoré slúžia na mechanizáciu zváracích a rezacích procesov. História spoločnosti BUG-O Systems siaha až do roku 1948 avšak základné prvky automatizovaných zostáv boli vyvinuté počas Druhej svetovej vojny a značne prispeli k zvýšeniu masovej výroby lodí pre americkú armádu a námorníctvo.

 

bug-o_ship

 

k-bugVyužitie týchto systémov sa vďaka vysokej flexibilite rozšírilo do mnohých oblastí strojárskeho priemyslu. BUG-O je použiteľné pre všetky druhy zvarov a rezov na rovných povrchoch, zakrivených plochách, ako aj na rúrach. Tieto zariadenia umožňujú presné vedenie horáka a zaručujú vysokú opakovateľnú kvalitu zvaru alebo rezu. K dispozícii je celý rad príslušenstva a pohonných jednotiek. Flexibilné dráhy s permanentnými magnetmi či vákuovými mostíkmi udržia BUG-O bezpečne v ľubovoľnej polohe a na akomkoľvek povrchu. Samovodiace mechanizované vozíky zase presne kopírujú dráhu. Modulárny systém umožňuje zostaviť zariadenie presne podľa požiadaviek zákazníka.

 

Systémy BUG- O vedú horáky plynulo, bez zastavovania, nepotrebujú odpočinok, značne zvyšujú produktivitu práce a tým urýchľujú návratnosť celej investície. 

 


Spoločnosť VAW WELDING, s.r.o. je výhradným zastúpením spoločnosti BUG-O na Slovensku. Poskytujeme kompletný sortiment zariadení a príslušenstva spolu s kvalitným záručným a pozáručným servisom.

 

 

AKÉ VÝHODY VÁM PRINESIE MECHANIZÁCIA ZVÁRANIA A REZANIA?

Vďaka zavedeniu mechanizácie môžete okamžite zvýšiť vašu produkciu.


Mechanizácia zvárania a rezania vedie k zníženiu zaťaženia pracovníkov.


Horák je vedený konštantnou rýchlosťou a pod rovnakým ulom, čo zaisťuje vysokú kvalitu a unformitu výsledného zvaru / rezu. To vedie k minimalizácii dokončovacích operácií.


Vďaka kontinuálnej práci bez zastavení a štartov sa zmenšuje aj teplom ovplyvnená zóna v materiáli a zvyšuje sa kvalita spoja / rezu.


Zariadenia BUG-O sú ľahké a prenosné. Nie je nutné presúvať veľké zvarence po pracovisku, ale stačí preniesť mechanizovaný systém.


Kvalita vašich produktov sa výrazne zvýši.

 

mechanizovane zvaranie

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© VAW WELDING, s.r.o. 

Všetky práva vyhradené. Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.